Fotbalové droboti pořiďte i vlastní lavičku

Jak skvělá je každá zpráva o dotaci tam, kde peníze skutečně nejsou a jen těžko se shánějí. Přesto jste Vy ten vyvolený, který ji získal! Rekonstrukce sociálního zázemí pro začínající fotbalisty je konečně schopna realizace! Jaká radost! Nová šatna a sprchy bude pro děti velkým dárkem.

lavičky

Převlékací prostor zařiďte efektivně

Každé z těchto dětí ale potřebuje převlékací prostor, který jim zabezpečí osobní věci, když se budou právě prohánět na hřišti, aby se stali jednou novým Nedvědem nebo Barošem.

To ovšem není žádný problém, pokud vyberete skříňky opatřené zámkem.

A jako bonus jim můžete hned přiřadit vlastní lavičku. A rozhodně nebudete muset lavičky přikupovat. To proto, že skříňky s lavičkou opravdu existují.

Výhody nebudou základem sporů

Výhodou takových skříněk je, že se každému malému fotbalistovi dostane dokonalého soukromí. Znáte děti! I když jsou talentované a nadané, pořád zůstávají dětmi. Pohádat se o místo k sezení pro ně není žádná velká potíž! Vy skříňkou s lavičkou zabráníte těmto drobným dohadům hned v počátku! Odbouráte problém hned v jeho potenciálním zrodu!

skříňky

Rozhodně se nemůže stát ani to, že si své věci pomotají. Vlastní skříňka určená k převlékání a zároveň k uložení osobních věcí, bude označena jmenovkou s označením každého fotbalového zázraku. Nebudete muset řešit po trénincích ztráty. S rodiči budete mluvit jen o výkonech jejich ratolestí a ne o tom, kde mají svetr, nebo batoh. I když jsou i takové děti, kterým nepomůže ani vlastní skříňka, nebo vlastní lavička! To je pravda. Mají totiž dar za všech okolností něco poztrácet, vyměnit, zapomenout. Ale to rodiče o svých dětech vědět musí.

Rozhodně se vyplatí vybavit šatnu skříňkami s lavičkou, aby budoucí národní fotbalové mužstvo mělo čas jen na své výkony na hřišti!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup