Dravé ryby nemají šanci

Chcete si pohrát se sumci, nebo zůstanete u kaprů? Na kapry totiž nepotřebujete žádné zátěže a pořádné vlasce. Dokonce ani speciální naviják s brzdou a dalšími šikovnými věcičkami. To byste pak opravdu potřebovali multiplikátor!
Sumci a štiky, nebo mořské potvory, mějte se na pozoru, protože v takovém případě boj nemusíte vždycky vyhrát, jako tomu bývalo doposud! Jsem totiž dokonale vyzbrojen multiplikátorem! Tož, změřme své síly. Stouplo Vám sebevědomí, viďte?

Každý zkušený rybář ví, co na kterou rybu platí. U sumce je jasné, že ten loví v hlubokých vodách a je nutné se k němu se svojí návnadou dostat! Multík, jak se multiplikátoru mezi rybáři důvěrně říká, Vám dokáže návnadu v hloubce udržet, případně snést až na dno. A to je super výhoda!
Jestliže stále ještě váháte a rozmýšlíte se, zda přidat ke svému stávajícímu běžnému navijáku také kvalitní multík, pak vězte, že rozhodně ano!
1. Určitě budete moci využít možnosti větší vzdálenosti od břehu.
2. Rozhodně jde také o možnost větší hloubky s návnadou.
3. Na škodu není ani využití digitálního počitadla odvinutého vlasce u elektrického multiplikátoru.
4. Kapacita cívky je vážně velká.

5. Nezapomeňme ani na odolnost převodů.
Nejlepším řešením bude vyzkoušet si multíka na vlastní kůži. Teprve potom zjistíte, že zvláště s tím elektrickým se tolik nenadřete. Ale i ten manuální má své rybářské kouzlo!
Takže se chystáte na sumce? Jste dobře vybaven?
· Máte loďku, nebo to zkusíte ze břehu?
· Máte s sebou parťáka? To proto, abyste byl úspěšný. Jistě víte, že sumec je ryba, která se jen tak lehce nevzdává. Bojuje o svůj život do posledních svých sil!
· Rozhodně nezapomeňte multiplikátor s dostatečně dlouhou šňůrou, která unese vzrostlého dospělého muže. Sumec není žádná třasořitka!
· A návnadu! Líny, karase, nebo cejny. Nachytal jste si je?
· Samozřejmě prut. Nejlépe ke třem metrům dlouhý a s mnoha očky! Ostré trojháčky.
A jde se na to!

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup