Dovednost anebo štěstí ve hře

Mezi příznivci této hry neustále planou vášně a mluví o tom, zda její uzákonění bylo správné. V současné době to vypadá tak, že je mohou organizovat pouze kasina a herny. Musíte mít licenci a základní kapitál min. 100 tisíc korun. Díky tomu jsou de facto menší podniky naprosto odrovnané.
Přesto ještě existuje jedna možnost a to . Můžete si zahrát kdykoli online a dát se dohromady s lidmi z celého světa. Naberete tak cenné zkušenosti a vaše strategie se výrazně zlepší.

kasino

Jak to mají ve světě
Například ve Francii se hráči dostali až k soudu, kde byla tato hra uznána jako ryze dovednostní. Přesvědčily je výpovědi profesionálních hráčů, matematiků, ale i šachistů. Podobný spor se řešil i ve Švédsku. Ten oproti tomu rozhodl velmi šalamounsky. Poker dle něj obsahuje oba prvky: hazard i dovednost, tedy štěstí. Záleží, jakým směrem hru vedete.
I u nás se rozhodlo, že je podstatné, kolik hand máte už za sebou a rozhodně se nejedená o náhodu. Dle schopností účastníků pak dobře můžete rozlišit dobré od špatných.

Udělejme si malé srovnání s šachovou partií
Každá hra je především jako sport, který nám tříbí smysly, a můžeme se u ní dobře pobavit.
V pokeru musíte projevit řadu dovedností, strategie s prvky náhody. Existuje i možnost, že se nakrátko stanete díky vrtkavé štěstěně výborným hráčem, který vyřadí i mistra. V dlouhodobém horizontu ale musíte na sobě velmi dobře pracovat, abyste se dostali brzy mezi špičku. Tady se navíc projeví vaše znalosti v matematice, statistice, pravděpodobnosti nebo i psychologii. Je to prostě hra velkých osobností.

peníze

Dělejte takové rozhodnutí, kdy očekáváte kladné hodnoty, díky tomu bude stejná i vaše bilance. Vždy platí jedno důležité heslo: „Poznej dobře svého protihráče!“ Každý se totiž drží určitého systému, který mu funguje. Pokud chcete patřit mezi ty nejlepší, musíte se naučit měnit strategie a pracovat se statistikami.
U šachů je to opravdu trochu jiné, takže srovnání není příliš na místě. V šachu máte stejnou pozici a nikdo vám ani jinou dát nemůže. Amatér tedy dost těžko porazí mistra. Potřebujete daleko větší praxi a čas, než dokážete správně naplánovat jednotlivé tahy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup