Dobré věci zůstávají

Už jste si někdy všimli, kde všude jsou k vidění klasické plechové skříňky? Pokud navštívíte nějaké místo, kde se schází více lidí a je potřeba si odložit některé osobní věci, téměř vždy tu na nás bude čekat ta známá šatní skříň plechová. S tímto praktickým zařízením se setkáváme celý život. K prvnímu kontaktu většinou dochází na základní škole.

§ Určitě si každý pamatuje ten specifický zvuk, který doprovázel začátek i konec každého vyučovacího dne.

místo pro oblečení

Plechové skříňky jsou návštěvníkům k dispozici i v bazénu a fit centrech. A pokud někdy navštívíte archiv (coby badatel), budete vyzváni, abyste si do jedné z takových skříněk odložili vše nepotřebné. Tady by se bez uzamykací skříňky neobešli, protože odložení věcí je dáno přímo zákonem. V dobách minulých se šatní skříňky objevovaly většinou v jedné jediné barvě – plechově šedé. Dnešní doba se snaží být barevnější, a tak můžeme své věci odkládat do různobarevných mini šaten.

Varianta s lavičkou

Šatní skříňka je obvykle vysoká sto padesát centimetrů. Jestliže vám tato velikost nevyhovuje, není problém najít skříňku vhodnějších rozměrů.

o Pokud nahlédnete dovnitř, uvidíte horní poličku a pod ní tyč na ramínka.
o Na tyči bývají ještě háčky.

skříně ve třídě

Zvenku je skříňka vybavena jmenovkou. V areálech, které jsou určené pro občasné návštěvníky, jsou na skříňkách většinoučísla. Pokud chceme svým návštěvníkům nebo zaměstnancům zajistit dostatek pohodlí při převlékání, je určitě vhodnou variantou šatní skříňka s lavičkou. Tyto skříňky se velice dobře hodí do dílen, různých provozoven, ale i sportovních klubů. Toto řešení je rozhodně vhodnější v případě, že je v šatně málo místa. Pokud uprostřed instalujete dlouhou lavici, bude zabírat nepoměrně více místa nežli šatní skříňky, které mají svou lavičku. Každá jednotlivá skříňka má svůj zámek, kterým zabezpečíte uschované věci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup