Dlouholeté zkušenosti

Už před nějakou dobou jste začali stavět a teď jste se konečně přesunuli do vyšších pater, takže potřebujete mít možnost pohybovat se volně při výstavbě zdí, zasazování oken a dalších potřebných výškových prací. Pokud se vám zrovna nechce kupovat si jedno, můžete využít našich služeb a půjčit si od nás kvalitní trubkové lešení, které vám samozřejmě co nejrychleji od objednání dovezeme a profesionálně sestavíme, takže bezpečnost bude plně zajištěna a vy a vaši dělníci můžete v klidu pracovat na tom, aby vznikl skutečný dům snů.
nová budova

Časově flexibilní

Ozvěte se nám a společně dohodneme takový termín a na jak dlouho budete potřebovat naše služby, aby to bylo pro vás i nás výhodné a vy jste měli zajištěný plný komfort ke stavbě. Zvlášť jestliže jste se rozhodli vyměnit okna ve vyšších patrech domu, oceníte, že naše lešení je dostatečně široké a samozřejmě splňuje veškeré potřebné parametry a certifikáty, takže vám všechno půjde od ruky mnohem lépe. Trubkové lešení má tu výhodu, že je velice jednoduché ho sestavit přesně podle potřeb a podmínek kolem. Můžete si tak být naprosto jisti tím, že ve výšce jste v kompletním bezpečí a navíc máte kolem sebe dostatek manipulačního prostoru.
stavba lešení

Výhodné ceny

Ať už si potřebujete pronajmout naše lešení na několik málo dní, abyste opravili drobné nedostatky na fasádě domu, nebo děláte celkovou rekonstrukci, která se trochu protáhne, nevadí. U nás budete mít pokaždé velice výhodné podmínky, takže se vám rekonstrukce ani drobnější oprava příliš neprodraží, jak by se to stalo, pokud byste si museli lešení koupit. Takto můžete ušetřené peníze investovat do dalšího rekonstruování nebo vybavení vašeho bytu. Pokud máte nějaké specifické požadavky neváhejte, obraťte se na náš zákaznický servis, jistě vám dokážeme uspokojivě poradit k vzájemné spokojenosti.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup