Dejte ostatním vědět o svých ztrátách či nálezech

Možná právě něco sháníte anebo naopak poskytujete. Anebo se vám třeba ztratil váš domácí miláček anebo cokoli jiného. A to je velice nepříjemná situace. Ztratíme-li něco nebo někoho, co máme rádi, tak jsme ochotni udělat prakticky cokoli, abychom to dostali zpět. A v takové situaci je potřeba, abychom co nejrychleji oslovili co největší počet lidí. Takže ať už pátráme po svém ztraceném pejskovi anebo třeba po ztracené oblíbené náušnici, tak se nám vyplatí využít rychlý tisk letáků levně.

grafika

Rychle vytisknout a roznést do schránek a pak čekat na odpověď
Díky velkému nákladu jednoduchých lístků, které rychle doručíme do všech poštovních schránek lidí, kteří by nám s hledáním mohli pomoci, tak výrazně zvýšíme svou šanci na úspěch. A to tím spíše, pokud na leták necháme vytisknou fotografii postrádaného předmětu či zvířete. K tomu musíme samozřejmě přidat kontaktní informace na sebe, a od věci není ani slib nějaké rozumné odměny pro nálezce, což výrazně zvýší pravděpodobnost na úspěch, neboť lidé budou motivovaní se do našeho pátrání zapojit a ozvat se nám. Tím spíše v případě, že pátráme po něčem, co má hodnotu i pro nálezce a mohl by tak být v pokušení si danou věc ponechat, i když je to nezákonné.

tisk

Rychlá akce zvýší šanci na úspěch
Díky tomu, že můžeme využít bleskurychlých služeb internetové tiskárny, můžeme zadat tisk našich letáčků ještě klidně v daný den ztráty, třeba i o půlnoci, pokud to bude potřeba. Jakmile si navolíme potřebné parametry a odsouhlasíme výslednou cenu, můžeme okamžitě objednávat a brzy i distribuovat informaci o naší ztrátě do všech schránek a zvýšit tak šanci nálezu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup