Centrum fetální medicíny

Naše středisko zahrnuje oblast genetických vyšetření. Genetika Ostrava a Genetika Olomouc jsou centra fetální medicíny a mají pomáhat všem těhotným ženám v jejich obavách. Obě centra jsou zaměřena na prenatální diagnostiku, což znamená, že v těchto centrech vyšetřujeme plod, ještě nenarozené miminko v matčině bříšku. Jedná se o různé vyšetření po dobu celého těhotenství. Nemusíte však podstupovat všechny, které jsou v dnešní moderní medicíně k dispozici. Stačí se obrátit na naše centrum a společně uděláme testy, které jsou nezbytné a potřebné pro zjištění genetických vad před narozením dítěte. Provádíme také diagnostiku v 1. trimestru těhotenství.

bříško

Fetální medicína a lékařská genetika

Dvě oblasti, které mají mnoho společného. V našich centrech se snažíme poskytovat pohodlí nastávajícím maminkám. Zajišťujeme jim pohodlí a také pochopení. Dostane se vám řádného vysvětlení, ničeho se nemusíte obávat. Jenom chceme, abyste byly v klidu a věděli, že ve vašem bříšku je vaše budoucí zatím ještě nenarozené děťátko naprosto v pořádku. Genetické konzultace poskytujeme všem ženám v těhotenství. Poskytneme jakékoliv odborné rady, ale odpovídáme i na obyčejné otázky běžného typu.

Centrum je založené velice významnou průkopnicí, která vlastně vůbec začala jako první objevovat svět prvotrimestrálního screeningu v České Republice. Jedná se o doc. MUDr. Ishraq Dhaifalah, Ph.D. držitelka nejvyššího ocenění Mezinárodní společnosti pro gynekologii a porodnictví. Díky tomu naše centrum úspěšně a dlouhodobě spolupracuje i se zahraničními institucemi, zejména v Londýně.

miminko

ØProváděná vyšetření
Provádíme nejmodernější ultrazvukovou diagnostiku v kombinaci s biochemickým vyšetřením, které se zjišťuje z krevního vzorku matky. Na každém pracovišti je základním vyšetřením ultrazvukový screening v 1. trimestu. V případě vysokého rizika je možné také další invazivní vyšetření formou biopsie choriové tkáně nebo odběrem plodové vody. V dnešní moderní době je zcela běžné 3D a 4D vyšetřování.

Ø Jste nastávající maminkou? Přijďte nás navštívit!

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup