Bezpečně odložit a pohodlně se usadit

Vybavit šatny pro vaše zaměstnance můžete velmi účelně a přitom vás to nebude stát závratnou částku. Pokud počítáte s tím, že vašim zaměstnancům budou plechové šatní skříňky sloužit nejen k odkládání několika osobních drobností, ale i pro odložení oděvu, vyberte si modely, které jsou doplněny lavičkou. Převléci se do pracovního oděvu a případně se i přezout bude mnohem pohodlnější, pokud je lavička nejen v blízkosti, ale pokud je přímou součástí skříňky. Každý zaměstnanec, nebo dvojice zaměstnanců, budou mít k dispozici místo, kde se posadit a nebudou nuceni přecházet. A že je přecházení po šatně nepříjemné, zvláště v zimních měsících, nebo v deštivých dnech je samozřejmé. Šatní skříňky doplněné praktickou lavičkou vám pomohou k tomu, abyste udrželi v šatnách zaměstnanců větší pořádek!

místo na oblečení

I sportovec se rád posadí

Vybavení vašeho nového fitness centra představovalo opravdu závratnou investici. Každý z posilovacích strojů a cvičebních pomůcek je opravdu velmi nákladný nákup. Proto se snažíte zakoupit do šaten vybavení za co možná nejvýhodnějších cenových podmínek. Vybrat si můžete z mnoha modelů plechových šatních skříněk. Pokud se jedná o vybavení šaten, jsou velmi vhodné ty, které jsou doplněny lavičkou. Usnadní to převlékání a přezouvání. A nemusíte se bát. I plechové šatní skříňky mohou působit velmi moderně. Zvlášť pokud zvolíte výrazné barevné kombinace.

plastová ramínka

Školní šatna po změně

Jak staré je vybavení v šatnách vaší školy? Už to jistě bude i několik desítek let. Je na čase pořídit nové skříňky. Výborné jsou ty, které jsou opatřeny i menší lavičkou. Při přezouvání tak není nutné přecházet přes místnost s mokrou podlahou. Každá skříňka je opatřena jmenovkou a uvnitř najdete polici i praktickou tyč na zavěšení ramínek.

Vybavte své šatny novými skříňkami a nemusíte při tom utratit žádné velké peníze. Prohlédněte si nabídku u nás!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup