150 druhů

Odkud pocházejí? Poppers jsou malé velice známé lahvičky s účinnou látkou. Jistě víte, jaké mají účinky na lidské tělo. Jsou velice oblíbené nejenom pro své účinky, ale také pro jednoduché používání. Zejména mezi homosexuály jsou široce oblíbené.
U nás najdete už více jak 150 druhů, které máme skladem. Díky tak širokým skladovým zásobám vám můžeme zajistit rychlé a spolehlivé doručení. Zboží odesíláme do druhého dne, takže u vás mohou být lahvičky během dvou dní. Jednoduchý postup i zakoupení. Vyzkoušejte nové nebo nakupte stávající druhy, které znáte. Ve fantazii se meze nekladou!
radost z východu slunce.jpg
Odkud tedy lahvičky pocházejí? Nejznámější poppersy pocházejí z Anglie, která je kolébkou těchto malých lahviček. Dále je velmi výraznou vývozovou zemí Německo nebo také Japonsko či Amerika. Lahvičky s nebezpečnou látkou jsou známé po celém světě. U nás najdete pouze kvalitní a ověřené druhy.
siluety tanečníků.jpg

Účinky na lidské tělo

· Vycházející vůně, nebo spíše výpar z lahviček, se čichá. Většinou se jedná o použití těsně před vyvrcholením. Zažijete totiž neobyčejně luxusní orgasmus. Bude to zážitek, který jste doposud jistě nepoznali. Stačí si objednat lahvičku některé z mnohých „příchutí“, a můžete ji doma vyzkoušet a to se svým partnerem nebo partnerkou, protože látka se hodí jak pro homosexuály, tak také pro heterosexuály. Každý si v ní najdete to pravé „ořechové“.
· Co vám tedy přičichnutí způsobí a na jak dlouhou? Účinek trvá minutu až dvě, ale jedná se o velice silný účinek. Ten se dostaví během pár vteřin od přičichnutí. Může způsobovat bolesti hlavy, malátnost, nevolnost, ale především bušení srdce a omámenost. Ztratíte zábrany a soudnost a orgasmus si užijete tak, jako nikdy předtím.
· Tyto lahvičky využívají také homosexuálové, kteří mají rádi neobyčejné sexuální vzrušení, ale používají je všichni takto zaměření muži. Po přičichnutí se vám totiž uvolní hladké svalstvo v těle, což u žen znamená vaginální oblast, ale u mužů oblast konečníku a zadečku. Díky tomu vše probíhá hladčeji a snadněji.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup